نوبل برای فرزند شما

print

مهمترین و با ارزشترین سرمایه هر انسان، هوش و استعداد اوست. برخلاف سرمایه‌های مادی، هوش و استعداد گنجینه‌ای بی‌پایان است که اگر به صورت صحیح مورد بهره‌برداری قرار گیرد‌، نه تنها کاهش نمی‌یابد بلکه مرتباً گسترش پیدا می‌کند. مسئولیت حفاظت از این سرمایه در دوران کودکی و نوجوانی بر عهده والدین است و لذا پدرها و مادرهای آگاه، سعی می‌کنند امانتدار خوبی باشند و با اتخاذ تصمیمات صحیح و بموقع، سرمایه فرزندشان را حفظ کرده و به حداکثر ممکن ارتقاء دهند.
تجربه نشان می‌دهد افرادی که در دوره کودکی و نوجوانی، به درستی آموزش دیده و پرورش می‌یابند، می‌توانند در بزرگسالی با حداقل امکانات به حداکثر موفقیت‌ها دست پیدا کنند و افرادی که از طرف والدین، مربیان و اطرافیان موردکم توجهی، سهل‌انگاری و اهمالکاری قرار گرفته و این فرصت طلایی را از دست می‌دهند، نه تنها ثروت‌های مادی و استعدادهای خود را هدر می‌دهند بلکه اعتبار اجتماعی و منزلت خانوادگی خود را نیز مخدوش کرده و در اندک زمانی به حضیض ذلت سقوط می‌کنند!
اگر شما تمایل دارید دوران حساس کودکی و نوجوانی فرزندتان را مغتنم شمرده و از این فرصت کوتاه برای رشد، ترقی و تعالی فرزندتان بصورت زیربنایی و اصولی استفاه کنید تا فرزند شما بتواند در طول زندگی و در عرصه‌های مختلف شخصیتی، تحصیلی، شغلی، اقتصادی و اجتماعی به موفقیت‌های چشمگیر و فوق‌العاده دست یابد:

آکادمی نوبل به شما و فرزندتان خوش‌آمد می‌گوید!

آکادمی نوبل درصدد است فرزند شما را برای آینده آماده کند، آینده‌ای که تصویر واضحی از نیازها و شرایط آن زمان نداریم و خیلی زود فرارسیده و به گذشته تبدیل می‌شود. بدیهی است اگر امروز از فرصت‌های فرزندتان درست استفاده نکنید، گذشت زمان تمامی آرزوهای زیبایی را که برای آینده او دارید بر باد خواهد داد!
اعضاء هیئت علمی، مربیان و دست‌اندرکاران آکادمی نوبل تلاش می‌کنند با استفاده از تکنولوژ‌یهای آموزشی و روش‌های دقیق علمی‌، بهره‌وری توانایی‌های ذهنی‌، هوش و قدرت خلاقیت فرزند شما را به حداکثر رسانده و زمینه شکوفایی استعدادهای او را تسهیل کنند.
در آکادمی نوبل فرزند شما این فرصت را خواهد داشت در دوران الگوپذیری، برگزیده‌ترین انسانها و برجسته‌ترین دانشمندان و برندگان جوایز نوبل را به عنوان الگوهای فکری و رفتاری خود انتخاب نماید، از اثرات مخرب الگوهای نامناسب و ناهنجار محفوظ مانده و با طی دوره‌های مختلف علمی و آموزشی بتواند در محیط‌های تحصیلی و خانوادگی و در بین همسالان خود به گوهری درخشان تبدیل شود، زندگی فردی و خانوادگی خود را با موفقیت، سلامتی و شادابی سپری کرده و موجبات سربلندی و افتخار شما و کشورش را فراهم کند. بدیهی است سرنوشت و آینده فرزند شما، به نحوه تصمیم‌گیری امروز شما بستگی دارد! پیشاپیش ورود شما و فرزندتان را به جمع اعضاء فرهیخته و خانواده بزرگ آکادمی نوبل خوشامد می‌گوییم.